Par mani

Segesta_2017 (30)

Sveiki,

Katram cilvēkam reiz dzīvē pienāk brīdis, kad pieredzes ir tik daudz, ka to gribās apkopot un dalīties ar citiem. Tieši tā ir noticis arī ar mani, tāpēc ir tapis šis blogs, kurā piezīmju veidā centīšos apkopot informāciju par Sicīlijā redzēto, dzirdēto, nogaršoto, aptaustīto … uzzināto!

Ja plānojat apmeklēt Sicīliju un Jums ir radušies jautājumi vai nepieciešama palīdzība (nepieciešams sastādīt individuālu ceļojuma plānu vai nepieciešams pavadonis Sicīlijā), tad droši varat rakstīt man. Centīšos izpalīdzēt!

Pārvaldu četras (4) valodas – latviešu, angļu, itāļu un krievu.

Atsauksmju, jautājumu un ierosinājumu gadījumā laipni lūgti rakstīt man: Iveta Bruno, email: iveta.bruno@inbox.lv

Jebkuru darbu izmantošana vispirms saskaņojama ar autoru. Atsauce uz autortiesībām ir obligāta un norādāma sekojoši: © Iveta Bruno. Visas tiesības aizsargātas.

Hello,

Everybody once in a lifetime have a moment, when experience is so much, that you would like to share it with other people. Exactly this is what happened with me and why I created this blog.  Here I will try to summarize what I have seen, heard, tasted, touched and discovered in Sicily!

The  language of the blog is my native language – latvian, also because in this language there are almost no informations available about Sicily.

If you are planning to visit Sicily and you have questions or need a help (need to make a personalized travel plan or private guide in Sicily) , please, contact me. I will try to help.

I’m fluent in four (4) languages – latvian, english, italian and russian.

If you have any questions, comments, suggestions, please, contact me: Iveta Bruno, email: iveta.bruno@inbox.lv 

Copying or using of any data must be first agree with the author. Reference to copyright is mandatory and must appear as follows: © Iveta Bruno. All rights reserved.

Salve,

Tutti una volta nella vita abbiamo un momento, quando l’esperienza è cosi tanta, che ci piacerebbe condividere con altre persone. Esattamente questo è quello che è successo con me e perché ho creato questo blog. Qui cercherò di riassumere ciò che ho visto, sentito, gustato, toccato e scoperto in Sicilia!

La lingua del blog è la mia lingua madre – lettone, anche perché in questa lingua non ci sono informazioni disponibili sulla Sicilia.

Se avete intenzione di visitare la Sicilia e avete domande o bisogno di aiuto, per favore, contattatemi. Cercherò di aiutarvi.

Parlo quattro (4) lingue – lettone, inglese, italiano e russo.

Se avete domande, commenti, suggerimenti, per favore, contattatemi: Iveta Bruno, email: iveta.bruno@inbox.lv

Qualsiasi uso di materiale prima deve essere concordato con l’autore. Riferimento al diritto d’autore è obbligatorio ed è specificato come segue: © Iveta Bruno. Tutti i diritti riservati.

Здравствуйте,

У каждого когда-то наступает в жизни момент, когда ты понимаешь, что твой опыт уже настолько велик, что ты хотел бы поделиться им с другими. Именно так произошло и со мной и именно поэтому я создала этот блог. Здесь я попытаюсь обобщить то, что я видела, слышала, соприкасалась или пробывала на вкус, то, что открыла для себя  на Сицилии!

Язык блога – мой родной – латышский, еще и потому, что на латышском почти нет информации о Сицилии.

Если вы собираетесь посетить Сицилию и у вас есть вопросы или нужна помощь (необходим индивидуальный план путешествия или частный гид в Сицилии) – свяжитесь со мной и я постараюсь вам помочь.

Свободно владею латышским, русским, английским и итальянским.

Обращайтесь с любыми вопросами,комментариями, предложениями! Ивета Бруно, email: iveta.bruno@inbox.lv

Любое использование материалов должно быть сначала согласовано с автором. Ссылка на авторские права является обязательной и должнa выглядеть следующим образом: © Iveta Bruno. Все права защищены.

32 Comments to “Par mani”

 1. Paldies par receptēm, ļoti interesantas. Varbūt Jums krājumā ir arī kādas interesantas maizes receptes?

 2. Paldies par šo blogu. Patīk un interesē viss. Brīnišķīgie attēli vilināt vilina apmeklēt Sicīliju.

 3. Netīšām te ieklīdu.. patīk šie vienkāršie un smalkie itāļu ēdieni.Liels paldies par receptēm!!

 4. Tas brīdis ir pienācis. Rīt no rīta izlidojam uz Sicīliju. 9 dienās krustu šķērsu jāpaspēj maksimāli sajust šo Dieva buču Sicīliju.Kādi laikapstākļi ir oktobra beigās? Vai kaut kur nav gaidāms kāds ievērības cienīgs notikums, pilsētas svētki, vai cits kas jauks?

  • Sveika Inta, par nelaimi tieši no rītdienas Sicīlijai sola tuvojamies lietus mākoņus, bet jācer, ka 9 dienās paspēsiet izbaudīt arī Sicīlijas sauli un siltmu. Viss ir atkarīgs no Jūsu ceļojuma plāniem, jo principā Oktobrī un Novembrī daudzviet notiek dažādi rudens tirdziņi, Novembra sākumā ir mirušo piemiņas svētki, u.c. Šajā periodā ir grūti kaut ko saplānot, būs jāvadās pēc laika apstākļiem. Lai veiksmīgs ceļojums!

 5. Nejauši iekluvu šajā blogā un man te loti patīk! Lasu receptes un siekalas saskrien mutē! Paldies!

 6. Sveika Iveta! Es gribētu uzzināt tavu viedokli par olīveļļu. Kura laba, kura slikta un kā to sajust pēc garšas, smaržas? Mums te Kanādā stāsta ka reti kad var atrast tīru un augstas kvalitātes olīveļļu, viss ko importē uz Ziemeļameriku ir samaisīts ar lētām un sliktām eļļām. Kā pārbaudīt kura ir īsta, laba olīveļļa? Vai tev ir kāds padoms? Un arī cik daudz Itālijas virtuvēs olīveļļu lieto cepšanā un šmorēšanā uz pannas? Es nesen biju aizgājusi uz vegānu kulinārijas klasi, kur pasniedzēja ieteica cepšanai labāk lietot dzīvnieku taukus (! Jā! – vegānu ēdienu klasē!) nekā olīveļļu. Olīveļļu pēc viņas ieteikuma ir laba tikai svaiga un auksti spiesta. Priecāšos dzirdēt tavu viedokli. Paldies!

 7. Paldies par receptēm! Gaidu dienas beigas lai dotos mājās izmēģināt 🙂 Veiksmi turpmākajā darbā!

 8. Labdien! Varbūt Jums ir ieteikums, kur nakšņot Taorminā. Ieprirkš pateicos!

 9. Tik lielisks blogs par Sicīliju! Žēl, ka to atklāju pēc ceļojuma, tagad gribu aizbraukt vēlreiz…

  • Paldies par labajiem vārdiem un laipni lūgti atpakaļ Sicīlijā. Šeit ir ļoti daudz, ko redzēt un darīt, tāpēc jaunu iespaidu pietiks.

 10. Iveta ir jauks cilvēks. Ieteica, kur doties un piemeklēja naktsmājas, kuras bija lieliskas. Mīļš paldies!

  • Paldies par labajiem vārdiem un ceru, ka izdosies atgriezties un iepazīt Sicīlijas pārējos reģionos, kas ir ļoti atšķirīgi!

 11. Tiešām ļoti, ļoti interesantas receptes, paldies, ka dalaties ar tām!

 12. Loti interesants blogs, man tikai ir jautājumi par mašīnas īri, kāda kompānija ir izdevīgākā un uzticamākā, kā ir ar apdrošināšans iespējām mašīnai?

 13. Paldies par tik plašo informāciju! Pagrabā gatavojas limoncello pēc Jūsu receptes! Cerams, ka būs sanācis! 🙂

 14. Sveika Iveta, ljoti interesanti aprakstīts par Sicīliju. Kādas iespējas ir ceļojot vienai personai. Vai varat ieteikt kur lētāk apmesties. Paldies.

 15. Labdien, Iveta!
  Meklējot Picas receptes, atradu Jūsu blogu un aizrāvos ar Recepšu pārskatīšanu visas dienas garumā.
  Paldies par interesantajiem aprakstiem itāļu ēdienu izcelsmes vēsturē, par receptēm un itāļu gadskārtas svētku izklāstu!
  Manam znotam itālim, kurš nāk no Florences, ļoti garšo kūkas. Viņa ciemošanās laikā Latvijā parasti gatavoju mūsu gardumus: ābolkūkas, medus kūkas u.c.. Izmantojot Jūsu recepšu krājumu, man ir radusies iespēja pagatavot kādu itāļu gardumu kā pārsteigumu gan znotam, gan arī pašu ģimenei Latvijā.
  Manai ģimenei ļoti garšo itāļu Ziemassvētku kūka Panettone. Esmu to gatavojusi vairākas reizes pēc dažādu autoru ieteikumiem. Varbūt Jums ir recepte, kā to gatavo Sicīlijā?
  Visu labu, vieglumu, Gaismu un Mīlestību vēlot,
  Velta Marija

  • Paldies par labajiem vārdiem! Panettone gatavošana ir māksla, ļoti svarīgs ir mīklas raudzēšanas process. Paskatīšos, kas ir manos pierakstos un tuvojoties Ziemassvētku periodam, uzmeistarošu kaut ko!

 16. Man izlīda Jūsu lapa pēc meklējuma kā angliski būs aiva. Ja kāds grib varu padalīties ar dārza ražu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: